Sdílej

Trochu Vám představím v několika částech, jaké aplikace na svém HTC Desire Z používám. Začnu s těmi pro práci, vybral jsem tři aktuálně nejvyužívanější.

K-9 Mail

Pro mě absolutní jednička mezi mailovými klienty na Androidu, jednoduchý, rychlý. Pro vyřízení pár důležitých mailů denně ideální, ale kdo si zvykne nebude mít problém používat ho jako hlavního klienta (já si to nedokážu představit :-) )

K-9 Mail je zdarma, podporuje IMAP, POP3 and Exchange 2003/2007 (s WebDAV). Synchronizace probíhá velmi svižně, v nastavení je mnoho možností, přesto přehledné. Přednastavené podpisy, vyhledávání, štítkování atd. samozřejmostí.

Aplikaci stáhnete přes Android Market v mobilu nebo přes tento odkaz.

Jorte

Přehledný kalendář, který postačí drtivé většině uživatelů, podporuje Google Kalendář, widgety na plochu, upozornění, zobrazení v mnoha variantách aj. Jedinou vadou na kráse je stále nefungující podpora Google Úkolů.

Aplikaci stáhnete přes Android Market v mobilu nebo přes tento odkaz.

 

GTasks

Jelikož v Jorte stále nejdou Google Úkoly, jsem nucen používat tuto aplikaci, v reálném čase synchronizuje Vaše úkoly s Google účtem, můžete mazat, přidávat úkoly. Nastavení nejsou ničím omezeny, vše jako ve Vašich Google Úkolech, možnost používat pouze pamět telefonu a nepoužívat Google účet.

Program je zdarma, pouze zobrazuje reklamy. Do budoucna se očekává, že nové funkce budou přístupné jen těm co si zakoupili licenci. Momentálně Vás vyjde cca na 99 Kč.

Aplikaci stáhnete přes Android Market v mobilu nebo přes tento odkaz.

[social_share/]